@@@@ MEHMET ALİ ARSLAN'IN İLETİŞİM SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ

@@@@ MEHMET ALİ ARSLAN'IN İLETİŞİM SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ

DİĞER SAYFAYA GEÇİŞ

DİĞER SAYFAYA GEÇİŞ
DİĞER SAYFAYA GEÇİŞ

ŞARTLAR KURALLAR

Sitemiz, dış bağlantı verilen tüm linklerin ait olduğu sitelerin içeriklerinden sorumlu değildir.Bağlantıları yayınlanan harici sitelerdeki içeriğin sorumluluğu, söz konusu sitelerin yöneticilerine aittir. Bağlantılı bulunan harici sayfaların olası hukuk ihlalleri bağlantının ilk kurulumu sırasında tarafımızdan kontrol edilmektedir. Sonradan oluşabilecek yasadışı içerikler bağlantı esnasında tanımlanamamaktadır. Bağlantılı harici sitelerin kalıcı kontrolü, herhangi bir hukuksal ihlalinin somut bir kanıtının olmaması durumunda mümkün değildir.  Hukuksal ihlal bildirilmesi durumunda bağlantı derhal tarafımızdan kaldırılacaktır. Mehmet Ali Arslan ile iletişime geçmek için www.mehmetaliarslan.com.tr internet adresinden bulunan iletişim sayfasında yer alan iletişim araçlarını kulanarak gerçekleştirebilirsiniz SOSYAL AĞLARIMIZIN - GENEL KURALLAR 
İnternet ağlarımızdan  siyasi propaganda  Dini içerikli Mesajlar  Genel Ahlaka Aykırı küfürlü Yazı Hakaret ve Benzeri yazılar yazılamaz.
Üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakeret edici yazı yazılamaz.Tehdit edici, küfürlü  örf ve Adetlerimize Karşı Müstehcen Kaba  Nefret Dolu Din Dil  ırk Ayrımına Yönelik  Söylemler Eylemler ve saldırılar Yapılamaz İnternet Ağlarımızda Reklam içerikli yazı ve yorumlar yapılamaz Site adresleri ve Telefon Numaraları Yazılamaz Lütfen İnternet ağlarımızdan  şiddetli şekilde ağır Tartışmalar Yaratacak Konular Açmayınız. Site Sayfa blog ve Benzeri İnternet Araçlarımızdan Görevli Adminlerimiz istediği Dokümanı Paylaşma Hakkına Sahiptir Adminlerimiz Kendi Paylaşımlarından Sorumludur..
Kurallarımıza uymuyan kulanıcılar uyarı almaksızın site Sayfa ve bloglarımızdan atılır Tekrarı Halinde Cumhuriyet Savcılıklarına suç Duyurusunda Bulunulur..
SİTE SAYFA BLOG ve GRUPLARIMIZ HAKKINDA HER TÜRLÜ GÖRÜŞ ŞİKAYET VE ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUZ BUNUN İÇİN İLETİŞİM SAYFAMIZI ZİYARET EDİNİZ 

YAYIN İLKELERİ Haber Sitelerimiz için Geçerlidir

Genel ahlakın gereklerini, milli gelenekleri ve manevi değerleri gözeteceğine..
Fertlerin beden ve ruh sağlığına zarar verecek haber ve fotoğraflara yer vermeyeceğine…
Karamsarlık, umutsuzluk, kargaşa, dehşet, saldırganlık gibi olumsuz duygular uyandırmak ve telkin etmek amacına yönelik yayınlar yapmayacağına..
Kişilerin manevî şahsiyetlerine eleştiri sınırları ötesinde saldırıda bulunmayacağına..
Cevap ve düzeltme haklarına saygılı olacağına..
Soruşturulması basın meslek ilkeleri çerçevesinde mümkün olan haberlerin soruşturulmaksızın veya doğruluğuna emin olunmaksızın yayınlanmayacağına..
Saklı kalması kaydıyla verilen bilgilerin kamu yararı ciddî bir biçimde gerektirmedikçe yayınlanmayacağına..
Haberlerin toplanması, seçilmesi ve yayımlanmasında tarafsızlık doğruluk, ve çabukluk ilkeleri ile çağdaş habercilik teknik ve metotlarına bağlı olacağına..
Kamuoyunun sağlıklı ve serbestçe oluşabilmesi için kamuoyunu ilgilendirecek konularda yeterli yayın yapacağına; tek yönlü, taraf tutan yayın yapmayacağına ve bir siyasi partinin, grubun, çıkar çevresinin, inanç ve düşüncenin menfaatlerine alet olmayacağına..
Suçlu olduğu yargı kararıyla belirlenemedikçe hiç kimseyi suçlu olarak ilan etmeyeceğine…
Hiç kimseyi ırkı, cinsiyeti, sosyal düzeyi veya ilişkisi, dini inançları veya fiziki kusurları nedeniyle aşağılamayacağına ve kınamayacağına..
Düşünce, vicdan ve ifade özgürlüğünü sınırlayıcı; genel ahlak anlayışını, din duygularını, aile kurumunun temel dayanaklarını sarsıcı yayın yapmayacağına… MEHMET ALİ ARSLAN Yayın GRUBU Söz vermiştir.
NOT: HABER YAYINI YAPAN  SİTE SAYFA GRUP BLOG VE BENZERİ İNTERNET ARAÇLARIMIZDAN YAZI VEYA MAKALE YAZAN YAZARLARIMIZIN YAZILARINDAN YAZARLARIMIZ SORUMLUDUR MAHKEME KARARI – SİTELERİMİZİN YÖNETİMİ VE YAZARLARIMIZIN İZNİ OLMADAN YAZARLARIMIZIN YAZILARI SİSTEMDEN KALDIRILAMAZ
Tüm Yasal Haklarımız Saklıdır
MEHMET ALİ ARSLAN Name TR

DEVAMI ALTTAKİ SİTEDE